Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Trzęsów

Trzęsów, dolnośląskie

  • 85 000 zł
  • 1 490 m²
  • 57,05 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz

Skontaktuj się

Działka budowlana Trzęsów

Trzęsów, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

85 000 zł

1 490 m²

57,05 zł/m²

Działka budowlana Trzęsów

Zaktualizowane: 20 maja 2026

85 000 zł 1 490 m² 57,05 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 85 000 zł (57,05 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 490 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, teren zróżnicowany, zalesiona
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1490 m² (14,90 ara), położona w miejscowości Trzęsów, gmina Grębocice, powiat polkowicki, woj. dolnośląskie.

Działka nr 134/16 zaznaczona na mapie z Geoportalu (dołączona do ogłoszenia) oraz widoczna na zdjęciu z terenu.

Działka znajduje się w cichej, zielonej okolicy idealnej pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja. W pobliżu znajdują się lasy,ścieżki rowerowe,place zabaw. (...)

Agent

Arkadiusz

726 609...

726 609 635

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arkadiusz

726 609...

726 609 635

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arkadiusz

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została